V minulých dnech se konala pěvecká soutěž Novopacký slavíček. Náš Pueráček Vojta Zamouřil zazpíval výborně a v konkurenci 56 malých zpěváků se umístil ve zlatém pásmu! Vojta navštěvuje Pueráček již druhým rokem a patří k sólistům tohoto nejmladšího přípravného oddělení Boni pueri. Své krásné sólo zpíval i na všech adventních koncertech i na Galakoncertě Českého chlapeckého sboru Boni pueri ve velkém sále Kongresového centra Aldis. V příštím školním roce už Vojta postoupí do oddělení Pueri primi.

Výborný výsledek, 2. místo v soutěži Karlovarský skřivánek v Opočně, získal také člen přípravného oddělení Pueri novi Pepík Borovski, kterého připravila na soutěž paní učitelka Hana Roubalová. Pepík začínal svoji pěveckou dráhu také v Pueráčku. Hudba ho moc baví, a proto se kromě zpěvu věnuje také hře na klavír a na zobcovou flétnu.

Skvělých úspěchů v prestižních pěveckých soutěžích dosahují i členové koncertní sestavy, Matěj Gajdoš a Pavel Tomek, kteří vystoupili v sólových partech i pro prezidenta Čínské lidové republiky, Matěj pak navíc např. pro rakouského prezidenta či na zahraničních turné.

vojta 1vojta 2

borovski

pepa borovski